Link kısaltarak para kazanma-İnternetten Kara Kazanma

Selam değerli okuyucular bloğumuza hoş geldiniz İnternet’ten para kazanma blog yazı dizimizin ilk yazısı ile karşınızdayız.link kısaltma ile nasıl internetten para kazanılır ve en iyi link kısaltma servislerini sizlere tanıtacagım.


Link kısaltmak nedir?

Link kısaltma servisleri sizin  uzun linklerinizi kısaltır ve size kısa linkler verir .Bu linkler gelen kişilere reklam gösterirler ve sizede bir miktar ödeme yaparlar.

Link kısaltma servislerini kim kullanabilir;

aslında para kazanmayı isteyen herkes kullanabilir sistemlerin çok fazla bir zorlugu yoktur.

Link kısaltma servislerinden nasıl para kazanabilirim?

İyi miktarlarda para kazanmak için çok ziyaretçili ilgi gören siteleriniz sayfalarınız veya sosyal medya hesaplarınız olmalıdır.örnek(maç yayını,magazin,pdf,apk ve program siteleri)

En iyi 2 link kısaltma servisi;

Ben tanıtacağım iki link kısaltma servisini de kullanmaktayım. Daha önceden bu iki siteden  ödemede aldım. Aşağıdaki bazı ödeme kanıtları İnternetten alınmıştır.

1-link.tl link kısaltma servisi

link kısaltma internettenpara kazanma

 

 

 

 

 
Link.tl türkiyede geliştirilen ve tüm Türkiye’ye hizmet veren bir link kısaltma servisidir. Link.tl jetteknoloji markasıdır.ödeme yöntemleri bitcoin paypal ve papara’dır.ödeme alt limiti 20 Türk lirasıdır.link.tl ülkelere göre yayıncı ücretleri en fazla abd 17 dolar vermektedir detaylı incelemek için buraya tıklayın .üye olmak için buraya tıklayın.

link tl para kazan

Ödeme kanıtları

 

link kısaltma internetten para kazanma

2-bc.vc link kısaltma servisi

bc.vc ile para kazanma

 

 

 
Bc.vc link kısaltma servisi yurtdışı kaynaklı bir servistir.Ama türkçe arayüzü bulunmaktadır ve kolay kullanılmaktadır.ödeme  yöntemleri paypal payooner ve banka havalesidir. ödeme alt limiti 10 dolar’dır.bc.vc ülkelere göre en fazla yayıncı ücretini almanyaya 6dolar  vermektedir detaylı bilgi için buraya tıklayın . üye olmak için buraya tıklayın .

Ödeme kanıtları

bc.vc ile para kazanma

evet arkadaşlar bugünlük anlatacaklarım bu kadar .internetten para kazanma  yazı dizimiz tüm hızıyla devam edecektir.link kısaltma servileri ile ilgili aklınıza takılan şeyleri yorumlarda sormayı unutmayın. başka bir yazıda buluşana kadar kendinize iyi bakın saglıcakla kalın.

Sami Dönmez

Blog ve kod yazmayı seven yazılım mühendisliği öğrencisi. Her zaman meraklı ve araştırma manyağı bir developer. İşinde profesyonel olmayı hedefleyen yazılım geliştirici .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir